Lista szkoleń

Strona: 1 / 2 / 3

Zarządzanie sobą w czasie

Głównym celem szkolenia jest podwyższenie kompetencji z zakresu planowania i organizowania pracy (swojej, ale też podległych pracowników).

  • Opcja standardowa: 4 godz.

Przejdź do oferty

Warsztaty kreatywnego myślenia

Celem warsztatów jest pobudzenie wyobraźni, elastyczności myślenia i pomysłowości oraz rozwijanie wytrwałości w pokonywaniu trudności. Zajęcia pozwolą uczestnikom ćwiczyć kreatywność, rozumianą jako wprowadzanie indywidualnych pomysłów w czyn.

  • Opcja standardowa: 5 spotkań x 2 godz.

Przejdź do oferty

Zwolnij i żyj świadomie

Trening uważności mindfulness jest treningiem, który uczy jak świadomie, godzinie i spokojnie przeżywać życie, doświadczając szczęścia i radości każdego kolejnego dnia. Jak żyć w przyjaźni z samym sobą i otaczającym światem.

  • Opcja standardowa: 3 szkolenia x 4 godz.

Przejdź do oferty

Ruch i Rytm – Body percussion

Podczas szkolenia uczestnicy poznają różnorodne zabawy ruchowe, rytmiczne, uczą się tworzyć muzykę za pomocą swojego ciała – używając do tego aparatu mowy, rąk, stóp, ud.  Używając ciała jako bębna – przekaźnika- wzbogacają tym samym język swojego ciała czy komunikację interpersonalną.
  • Kurs obejmuje: 3 spotkania szkoleniowe, każde po 135 minut

Przejdź do oferty

Warsztaty pisania scenariusza teatralnego

Celem zajęć jest napisanie własnego interesującego scenariusza, który następnie zostanie zrealizowany w praktyce. Po wstępnej selekcji pomysłów, zajmiemy się ich rozwojem. Znajdziemy interesującego bohatera, wyróżnimy wątki, a następnie popracujemy nad strukturą dramatyczną tekstu.

  • Opcja standardowa: 9 spotkań x 3 godz.

Przejdź do oferty

Warsztaty materii ożywionej / lalkarskie

Podczas warsztatów uczestnicy poznają różne techniki teatru materii ożywionej: lalka: pacynka, muppet; cienie, przedmioty, maska. Nauczą się tworzyć własne formy lalkowe z dostępnych materiałów (papier, tkanina, drewno etc.) i ich scenicznego wykorzystanie w postaci wspólnego i indywidualnego tworzenia krótkich scenek/etiud teatralnych.

  • Opcja standardowa: 8 spotkań x 2,5 godz.

Przejdź do oferty

Teatr cieni – technika i praktyka

Warsztaty cieniowe stwarzają niepowtarzalną możliwość twórczej pracy, kreatywnego myślenia i aktorskiego rozwoju, w sztuce jaką jest teatr cieni. Możliwość pracy nad ciałem, formą, rekwizytem, lalką cieniową i głosem, z wykorzystaniem szeroko pojętego teatru cieni.

  • Opcja standardowa: 7 spotkań x 2 godz.

Przejdź do oferty

Umysł na siłowni

To, na ile jesteśmy efektywni w swoich działaniach, zależy w dużym stopniu od poziomu energii jakim dysponuje nasz mózg, od umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz od wiedzy, jakie sprawdzone strategie postępowania stosować w różnych obszarach, w których funkcjonujemy na co dzień.

  • Opcja standardowa: 2 spotkania x 4 godz.

Przejdź do oferty

Organizacja eventów, festynów, imprez okolicznościowych

Każdy z etapów projektowania eventu zostanie wspólnie rozpatrzony na podstawie specjalnie przygotowanych ćwiczeń autorskich prowadzącego. Podczas szkolenia będą prezentowane liczne scenariusze eventów. Pokażemy przykłady z różnych realizacji o różnej wielkości budżetów.

  • Opcja standardowa: 7 spotkań x 2 godz.

Przejdź do oferty

Strona: 1 / 2 / 3