Lista szkoleń

Strona: 1 / 2 / 3

Kreatywne warsztaty plastyczne

Podczas warsztatów uczestnicy tworzą różnorodne prace – indywidualne oraz grupowe wykorzystując daną materię w określonej przez trenera lub Uczestników tematyce, np. prace plastyczne związane z Dniem Matki, Świętami Bożonarodzeniowymi, Wielkanocą.

  • Balonowe kreacje: 3 szkolenia x 135 min

  • Gąbkowe kreacje: 1-3 szkolenia – 4h zegarowe

  • Filcowanie na mokro: 2 szkolenia x  135 min

Przejdź do oferty

Uczenie się we współpracy

Szkolenie dostarczy nauczycielom teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności, jak organizować  uczenie się poprzez współpracę  w zespołach, żeby każdy uczeń wiedział na czym polega dobra współpraca i jednocześnie sam zdobywał wiedzę na miarę swoich możliwości.

Przejdź do oferty

Sztuka prezentacji i wystąpień publicznych

Szkolenie koncentruje się na praktycznym wypracowaniu i przećwiczeniu umiejętności potrzebnych do zdobycia i utrzymania uwagi słuchaczy, radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz panowania nad stresem.

  • Opcja standardowa: 3 szkolenia x 4 godz.

Przejdź do oferty

TEAM UP! Zespół wysokiej jakości

Szkolenie koncentruje się na praktycznym treningu tych niezbędnych umiejętności, a także sprzyja stworzeniu silnych, pozytywnych więzi pomiędzy członkami zespołu.
  • Opcja standardowa: 5 godz.

Przejdź do oferty

Sztuka efektywnej komunikacji

Szkolenie jest praktycznym treningiem prowadzącym do wypracowania i przećwiczenia umiejętności koniecznych do efektywnej komunikacji.

  • Opcja standardowa: 2 szkolenia x 4 godz.

Przejdź do oferty

Znajdź swoją wewnętrzną siłę

Mocna i stabilna siła wewnętrzna pozytywnie wpływa na wszystkie obszary naszego funkcjonowania: na życie osobiste, pracę, relacje, motywację i zdrowie.

  • Opcja standardowa: 3 szkolenia x 4 godz.

Przejdź do oferty

Zarządzanie stresem i emocjami

Szkolenie skierowane jest do osób żyjących w permanentnym napięciu i niepokoju, osób odczuwających lęk przed przyszłością, mających uczucie bezsilności, a pragnących wreszcie coś z tym zrobić i być bardziej efektywnymi w pracy i życiu osobistym.

  • Opcja standardowa: 3 szkolenia x 3 godz.

Przejdź do oferty

Warsztaty teatralne

Jeśli pragniesz poznać lub zgłębić tajniki teatru i gry aktorskiej, zapraszam na intensywne i pełne pozytywnej energii warsztaty aktorskie!

  • Opcja standardowa: 7 spotkań x 2,5 godz.

Przejdź do oferty

Strona: 1 / 2 / 3